Всі новини

Президент «Кардинала» забрав команду з паркету під час півфінального матчу Кубка України через незарахований гол - після закінчення повітряної тривоги м’яч зарахували

3 травня, 19:46
1

Президент футзального клубу «Кардинал» Володимир Валявка забрав команду з паркету під час другого тайму півфінального матчу Кубка України з футзалу проти «Аврори-КЛАСТ».

За 9 хвилин та 41 секунду до закінчення 2-го тайму матчу за рахунку 2:1 на користь «Аврори» після того, як м’яч вийшов за бокову лінію від гравця «Кардинала» Дмитра Скибчика, тренер рівненського клубу Євген Ланко взяв челендж.

«Кардинал» хотів отримати право на пробиття пенальті, оскільки гравці та тренери вважали, що гравець «Аврори» перед цим зіграв рукою.

Судді взяли паузу на розгляд цього челенджу за допомогою ВАР. Після перегляду відеоповтору пенальті не було призначено, а м’яч арбітри віддали голкіперу рівненської команди, замість того, щоб гравці «Аврори» розіграли аут.

Після поновлення гри, через 21 секунду «Кардинал» забив гол у ворота «Аврори» та зрівняв рахунок у матчі, відзначився Максим Малиновський. Між цими двома епізодами «Аврора» мала одне володіння м’ячем, яке тривало 10 секунд ігрового часу.

Тренер «Аврори» Євген Задорожний взяв челендж для перегляду цього епізоду. Після перегляду повтору арбітр скасував забитий гол.

Через цей епізод президент футзального клубу «Кардинал» Володимир Валявка забрав команду з паркета. Поки команда не знаходилась на паркеті матч було перервано через оголошення повітряної тривоги.

Після закінчення тривоги гра відновилась розіграшем м’яча з центра поля гравцями «Аврори». Гол Максима Малиновського було зараховано.

Матч закінчився перемогою «Аврори» з рахунком 4:2.